היי טק, מיסוי הון סיכון והנפקת חברות הזנק

היי טק, מיסוי הון סיכון והנפקת חברות הזנק

משרד  שנברגר ושות' מתמחה בליווי חברות הייטק, חברות אינטרנט וחברות בתחומי המחשוב, ובליווי משפטי לחברות הזנק (Startups). התמחות זו כוללת, בין היתר רכישת תכנים עבור אתרי אינטרנט, הקמת אתרי אינטרנט, מיזוג בין אתרים, שיתופי פעולה שונים ומגוונים, אחסון מידע, הגנה על שמות domains וטיפול בסוגיות שונות אשר עולות מעת לעת בקשר עם נושא הקניין הרוחני באינטרנט,  אחריות במסגרת סחר באינטרנט ועוד,

 

  • פרויקטים מורכבים בתחום המחשוב (IT)

 שנברגר, ושות' ושות' מתמחה בליווי משפטי של פרוייקטי תשתית ומחשוב. לצוות המשרד ניסיון שאין דומה לו בשוק המשפטי בהבנת פרוייקטי הטמעה של מערכות מחשוב ומערכות מידע מורכבות, כמו מערכות ERP, מערכות CRM ומערכות Billing. 

פרויקטים שכאלה הינם עתירי סיכון לארגון המבקש ליישמם הן מבחינת המעבר בין המערכות והן מבחינת עלויות הפרויקט. במהלך שנים רבות בו צוות המשרד מעורב בפרוייקטי מחשוב מהגדולים במשק הישראלי, צבר המשרד ידע וניסיון בהיבטים המורכבים של פרויקטים עתירי סיכון אלה והוא מייעץ ומלווה לקוחות וספקים בהליכי הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך החוזים ההכרחיים ובהתמודדות משפטית עם קשיים ובעיות בלתי מתוכננות הצצות במהלך הפרוייקטים.

 

  • חברות הזנק (Start-Ups)

לצוות המשרד ניסיון מגוון בליווי חברות הזנק, החל משלב הרעיון וגיבוש ההסכמים הראשונים בין היזמים, דרך ליווי ההתפתחות העסקית, אם בקשר עם חממות או עם משקיעי seedעבודה מול קרנות הון סיכון, ליווי בבניית דירקטוריון וליוויו המשפטי, הגנה על פטנטים, חתימת הסכמי שיווק בינלאומיים והסכמי הפצה עם חברות זרות, ועד להנפקת החברה וליוויה כחברה ציבורית.