דיני עבודה

משרד עו"ד שנברגר,  ושות' מתמחה בתחום יחסי העבודה ודיני העבודה בישראל, ומעניק ללקוחותיו שירות חכם, שבעולם דיני העבודה  אולי יותר מבתחומי המשפט האחרים, חשוב על מנת מחד לא להיקלע בצד המעביד למצב של חשיפה מול עובד, ומאידך, בצד העובד, לקבל את הזכויות המגיעות לו על פי חוק או הסכם.

משרדינו משרת מצד אחד את המעביד – החל מחברות גדולות המעסיקות מאות עובדים, וכלה בעצמאי המעסיק עובדים בודדים, ומצד שני את העובד אשר זקוק לעזרה על מנת למצות את זכויותיו מול מעביד דורסני. שרותי המשרד כוללים מגוון שירותים משפטיים ואחרים בתחום דיני העבודה: ניסוח הסכמי עבודה, ליווי שוטף, שירותי ייצוג, ייעוץ וליווי משפטי בהליכים משפטיים בבתי הדין ברחבי הארץ, בהליכי בוררות, גישור, ושימועים משמעתיים.

בצד העובד מתמחה המשרד בתביעות כנגד המעסיקים להסדרת זכויות סוציאליות, זכויות לפי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה (אפליה), זכויות בהתאם להוראות חוק עבודת נשים, פיטורים שלא כדין, ועוד…

המשרד מעניק שירותי חוות דעת מקצועיות למעבידים או קבוצות עובדים, ליווי עובדים בהליכי הקפאת הליכים, פשיטות רגל ופירוק חברה, צווי מניעה, תביעות כספיות, וייצוג עובדים בהליכים במשרד התמ"ת.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ והכוונה משפטית החל מחתימת חוזה העבודה או הגשת מועמדות למכרז, ועד לייצוג עובדים ומעבידים בהליכים משפטיים ותביעות במהלך יחסי העבודה או עם סיומם.